Meist

Meie meeskond koosneb noortest ja loomingulistest inimestest. Oleme avatud uutele väljakutsetele, veelgi enam – me ootame uusi väljakutseid.

Meie jaoks on oluline usaldusel ja vabal õhkkonnal põhinev koostöö. Meie ettevõtte kultuuri olulisimad väärtused on lugupidamine ja ausus. Hoolime enda klientidest, seega peame alati kinni enda lubatustest ja tarnime tellimused alati õigeks ajaks. Lojaalsus on meie jaoks esikohal.

Me keskendume alati arengule, seepärast:

  • Täiendame end alati erinevate koolitustega
  • Laiendame enda tootevalikut igal aastal mitmete uute toodetega
  • Otsime aktiivselt uusi kliente ja koostööpartnereid
  • Täiustame oma tooteid pidevalt
  • Pöörame suurt rõhku ohutusele ja loome seega alati ohutuid tooteid.

Meie tooted paistavad silma kõrge kvaliteedi ja töökindlusega – ideaalne valik auto eest hoolitsemisel.

MEIE LUBADUS

Sa hindad puhtust, mugavust, soovid eristuda ning auto on justkui sinu visiitkaart. Sul on vaja tooteid, mis on usaldusväärsed ja mugavad kasutada. Pakume teile tooteid, tööriistu ja tarvikuid, mis sobivad suurepäraselt igapäevaseks hoolduseks aga ka pikaajaliseks kaitseks. Auto on nagu pereliige – me aitame Sul selle eest hoolitseda.

MEIE BRÄNDID

Algus – 2013

Ettevõte loodi aastal 2013 ning alustati autohooldustoodete e-poena.

ADBL – 2014

2014. aastal loodi ADBL bränd. Sellel aastal sai valmis ka esimene ADBL toode – ADBL VAMPIRE lendmetalli eemaldaja.

ARENG – 2015

ADBL VAMPIRE võeti klientide poolt hästi vastu. 2015. aasta kevadel laiendas ADBL tootevalikut ja tutvustati 7 uut toodet ning aasta lõpuks oli tooteid kokku juba 12.

TOOTED – 2016

2016. aastal kogusid tooted veelgi rohkem ning toodete müügiga ületati mitmeid konkurente. ADBL laiendas tootevalikut veelgi ning aasta lõpuks oli kokku juba 25 autokeemiatoodet ja 10 tarvikut autode hooldamiseks.

LAIENEMINE – 2017

Aastal 2017 laienes ADBL Poola turul ning esimesed sammud tehti ka väljaspool Poola turgu. Suurimates autokeemia poodides saavutati müügis 1. koht. Tootevalik laienes 48-le tootele.

POLEERIMISMASINAD – 2018

ADBL tuli välja Roller kaubamärgiga – hakati tootma poleerimismasinaid koos kõikide vajalike tarvikutega. Tooted said klientide seas väga populaarseks. 2018. aasta lõpuks oli ADBL-l kokku juba 189 toodet ning 14 rahvusvahelist edasimüüjat.

RAHVUSVAHELINE – 2019

ADBL on tuntud kaubamärk Euroopa turul. Edasimüüjaid on juba 17 erinevas riigis. Tootevalik on laienenud juba 227-le. Vaatama konkurentsitihedale turule on ADBL-st saanud Poola autokeemia turul turuliider.

KINDEL POSITSIOON TURUL – 2020

2020. aasta möödus Covid-19 pandeemia valguses. Kui kogu maailm jäi seisma, tegeles ADBL oma toodete täiendamisega edasi. Avati esimene koolituskeskus.

EESTI – 2021

ADBL on laienenud Eestisse!