Tere tulemast ADBL Spirits maailma!

Miks eelistada spetsiaalset autosalongi lõhna tavalistele lõhnadele?

ADBL tootesari Spirits on kvaliteetne autosalongi lõhna seeria, mis sobib kasutamiseks ka kodus. Lõhnad ei määri autosalongi, ei tekita rasvast pinda, samas imab endasse niiskust ja hävitab ebameeldivaid lõhnasi, seeni ja baktereid.

Miks eelistada spetsiaalset auto lõhna muudele lõhnadele autos kasutamiseks?

Spetsiaalsed autolõhnad ei määri pindasi ja on inimese hingamisteedele täiesti ohutu, kuna autosalong on väga väike ja sealne õhk ringleb koguaeg ringi, siis väga paljud muud lõhnad on küll inimestele ohutud, aga nende toime on pigem nakkuda/kleepuda pinnale, ühtlasi on väga paljud lõhnad rasvased. Enamus muid lõhnasi on mõeldud kehale, seega lõhn on pinnale neutraalne ja haakuv. Autolõhn on vastupidiselt lendlev, ei haaku pinnale, vaid pigem aurustub laiali, tõmbab endasse niiskuse, hävitab baktereid ja seeni. Kuna lõhn ei nakku, siis ta jääb ka ringlema salongi ja kui auto ventilatsiooni käivitumisel lõhna osakesed tungivad ventilatsiooni ja hävitavad ka sealsed bakterid. Tulemusena on meeldivalt lõhnav auto, kus on vähem niiskust ja puhtam õhk.

Meie tootevalikust leiad Premium sarja „Spirits by ADBL“ ja lõhnad, mis on sama väärsete omadustega, kuid pisut vähem kestvam ja muidugi hinna poolest veel sõbralikumad. Peamine vahe on selles, et Premium lõhnale on pandud rõhk välimusele, et pudel oleks ka ilus ning lõhn on pisut intensiivsem ja püsivam. Õhuvärskendaja lõhnad on inspireeritud ADBL muudest toodetest ja ka muude toodete lõhna koostiosasi kasutatud, et saaksid väga laia valiku, ca. 20 erinevat lõhna. Allpool toome välja ka detailselt lõhna eristused, kuid kui soovid valida endale sobivaim lõhn võib tulla läbi E-R meie salongist Jalgpalli 1, Tallinn või kirjutades/helistades meile saame saata teile ka tasuta testrid (tuleb tasuda ainult postitasu 3 eur).

Spirit by ADBL lõhna valik: Premium lõhnad – ADBL

Õhuvärskendajate valik: Värskendajad – ADBL

Parimat

ADBL Estonia / 5777 1111